KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13241038
nr 1324 1038
Oidentifierad konstnär. Barn, 1700-/1800-tal, ej signerad. Olja på duk, 83x58 cm, uppfodrad duk
Kondition: slitage, krackeleringar
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 4 maj 2020
kl 19:36:09
4/5 19:25:13
All världens barn (Lisa Larson)